پرینت سه بعدی با متریال PETG شبیه جنس طلق بطری نوشابه به ازای هر ساعت پرینت 9 هزار تومان

موتور SuperDraco برای فضاپیمای باری دراگون اسپیس ایکس است.
سال ۲۰۱۵ شاهد چاپ ۳D ادامه مسیر خود را به هر بعد از زندگی ما است. با مواد جدید، روش های جدید، و برنامه های کاربردی جدید، زمینه جوان است که انقلابی در نمونه سازی و تولید، و تغییر دنیای طراحی، پزشکی، ساخت و ساز، و، البته، hobbying.

تحولات کلیدی از سال که ما را به مدینه فاضله ۳D نزدیک تر چه بود؟ برایان فدرال به ما مورد علاقه خود. فدرال یک فیلمساز از کارولینای شمالی، و یک “مبلغ چاپ ۳D” همانطور که خودش است. او در حال حاضر تولید یک فیلم مستند از ویژگی های طول به نام “۳D انقلاب چاپ.” اینجا چیزی است که او در سال ۲۰۱۵ به وجد آوردند.

۱) چاپ جوشکار

اندازه ترین اشیاء ۳D چاپ شده است به اندازه چاپگر ۳D آنها در چاپ محدود شده است. گروهی از تولید کنندگان هلندی تصادفا در این حقیقت کمی زمانی که آنها یک راه برای مبلمان چاپ ۳D به دنبال شدند. به طوری که آنها روش خود را اختراع کرد. “نوآوری یک بازوی روباتیک با سر چاپ که extrudes فلز به اندازه کافی قوی به حمایت از ساختار است، می گوید:” فدرال. کار با نرم افزار Autodesk و شرکت ساخت و ساز Heijmans، آنها موفق به چاپ یک مدل از یک پل که در نهایت دهانه یک کانال در آمستردام خواهد شد. “این یک گام کوچک را در زمینه بسیار گسترده تر از اتوماسیون ساختمان است.”
رزین های پلی اورتان مهندسی الاستومری. تصویر: Carbon3D

۲) سرعت چاپ

اکثریت قریب به اتفاق از فن آوری ۳D چاپ استفاده از یک استراتژی لایه به لایه (از این رو کلمه “افزودنی”) برای کاربر، روش دارای برخی معایب جدی است. رئیس در میان شکایات اعصار لازم برای تکمیل یک کار است. اما تاکتیک و افزایش نیز محدود می مواد بالقوه، که شانس نقص معرفی را افزایش می دهد، و باعث کاهش مقاومت نهایی شی. مدیر عامل شرکت Carbon3D جوزف DeSimone می خواهد به تغییر همه که. با الهام از یک پسر بد شکلگیری که از یک چاله مذاب در بالا می رود “نابودگر ۲،” رویکرد “به طور مداوم مایع رابط تولیدی” خود فرم یکپارچه کردن ایجاد یک استخر از پلیمر. و آن اتفاق می افتد به ۲۵ تا ۱۰۰ برابر سریع تر از پرینتر های دیگر در بازار، با پتانسیل، با توجه به DeSimone، به ۱۰۰۰ برابر سریعتر.

“ایمن یک شیر آب از شرکت فورد موتور، و ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ $ در سرمایه گذاری گوگل پول نقد، این بچه ها قرار است به ارائه طیف گسترده ای از نوآوری، می گوید:” فدرال. “این یک شرکت به تماشای است.”
آماندا Boxtel را، یک خلبان آزمون برای یک اسکلت خارجی رباتیک ترکیبی ۳D چاپ شده است. تصویر: سیستم های ۳D

۳) نرم افزار قدرتمند شخصی

جهان از تحقیقات زیست پزشکی است که در آن تکنولوژی چاپ ۳D است که بیشترین پتانسیل را برای قابل توجهی تغییر زندگی مردم برای بهتر. مسلما که در آن متناسب با وضعیت یکی کردن بیشتر به آنها نیاز دارید. ۳D ایمپلنت و پروتز چاپ های بسیاری کمک کرده اند، اما آنچه که می تواند معجزه آسا بیش از اجازه دادن به پیاده روی فلج. سیستم های ۳D اسکات سامیت با EKSO بیونیک همکاری برای انجام درست آن. “کت و شلوار EKSO بیونیک متناسب به بدن یک فرد کاملا و یک بیمار آسیب نخاعی بدون استفاده از پاهای خود توانایی را قادر به راه رفتن دوباره می گوید:” فدرال.

سیستم های ۳D آماندا Boxtel را، که برای سال در یک صندلی چرخدار بود، یک اسکن کامل بدن است. آنها قادر به پس از آن ساخت قطعات فرم اتصالات (برای ستون فقرات، ساق پا، ران و در مورد او) که یکپارچه با قطعات متحرک از اسکلت یکپارچه بود. در نتیجه، Boxtel را قادر به راه رفتن دوباره بود. حالا EKSO مصنوعی تولید سیستم برای هر کسی که نیاز به کمک رباتیک.

۴) چاپ در فضا

موتور موشک هیچ بازی قطعه به در Etsy فروش می رسد. اما این به آن معنا نیست که شما نمی تواند چاپ ۳D یک یا بیشتر از یک است. در واقع، انجام این کار به شما می دهد گزینه ای را برای آزمون و retest سرعت تر و ارزان تر از هر روش تولید است. آزمون و بازآزمون است فقط آنچه الون ماسک و مهندسان خود را در اسپیس ایکس برای سال با ۳D چاپ موتور موشک SuperDraco خود را انجام شده است. در این سال موشک در نهایت به خارج از زمین. “نوآوری جدید، در درجه اول ۳D چاپ، موشک قابل استفاده مجدد است به صورت تصاعدی ارائه فرصت های جدید در سفر به فضا، معدن و استعمار، می گوید:” فدرال.

۵) ارزان

هر چه معجزات چاپ ۳D ممکن است آوردن به سفر به فضا، به مجروح، و به تولید کنندگان، به عنوان یک عبارت خانگی “پرینتر ۳D” فقط یک معنی: یک ابزار است که اجازه می دهد تا هر کسی که به تولید چیزهای پلاستیکی به اندازه مسخره به عنوان آنها می توانید خواب. بسیاری از شرکت ها محصولات خود را در این بازار everyman هدف است، اما به نظر می رسد XYZ به ایستادگی کردن. “نوآوری در اینجا نقطه قیمت و توزیع و فروش گسترده است، می گوید:” فدرال. مدیر عامل شرکت، سیمون شن گفته است که، با دولت چین، او قصد دارد برای ارائه پرینتر های ۳D به هر مدرسه ای در چین است. “ای کاش من از شنیدن این نوع از تعهد در اینجا در قدیمی USA خوب، می گوید:” فدرال.

نو آوری پرینت سه بعدی ۳d print کاربرد سفارش مدل

۶) پرینتر تلفن

البته، هیچ فن آوری شده است واقعا دموکراتیک تا می توان آن را با یک تلفن همراه انجام می شود. حالا یینگ یینگ-Ywan، استاد مهندسی مکانیک و رئیس بخش مهندسی در دانشگاه ملی تایوان علم و صنعت، یک چاپگر است که با استفاده از نور از یک تلفن همراه به پلیمریزه رزین مایع را اختراع کرده است. “این محصول در بازار نشده است اما من را دیده اند آزمون چاپ است که وضوح قابل توجه می گوید:” فدرال. “این نوآوری می تواند یک مختل کننده عمده با علاوه بر این از قرص و تلویزیون نسخه که هزینه چاپ پایین به طور چشمگیری به ارمغان بیاورد.” رویای یینگ این است که گوشی را اسکن و سپس با استفاده از نور آن در چاپگر کوچک به چاپ محصول نهایی . و شاید روزی ما می شود چاپ تا آنجا که ما در حال ارسال پیامک.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *